ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ NASZYCH METOD

Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

WSZYSTKIE DZIECI ZAPRASZAM NA ANGIELSKI METODĄ
LEO ENGLISH


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Zosia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

METODA EFEKTYWNEJ NAUKI
ortografia, koncentracja, pamięć, notowanie, matematyka


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Janek

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ METODY BLS

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

Lektorzy Leo English

Nauczyciele Leo English to osoby które przeszły przeszkolenie metodyczne, posiadające wysokie kwalifikacje a przede wszystkim potrafiący sprostać wymaganiom rodziców oraz samych dzieci. Są to osoby kreatywne , mające szczegółowo zaplanowane każde spotkanie z dziećmi. Wyposażeni są w ponad 600 pomocy dydaktycznych. Są to ludzie otwarci i energiczni przekazujący zdobytą wiedzę z pasją. Są oni gwarancją efektywnych i i dobrze przeprowadzonych zajęć.

Trenerzy Leo Maniak

Trenerzy Leo Maniak to osoby posiadające umiejętność pracy z dziećmi oraz otwarte na nowe metody nauczania. Potrafią zarazić dzieci swoim optymizmem i entuzjazmem. Mają dużą cierpliwości i życzliwość w stosunku do dziecka i rodzica. W czasie zajęć motywują do wszechstronnego rozwoju intelektualnego i emocjonalnego. Budują atmosferę sprzyjającą radosnej nauce.

Lektorzy BLS Communication

W naszej szkole pracują tylko najlepsi lektorzy, którzy oprócz wysokich kwalifikacji posiadają również umiejętność skutecznego przekazywania wiedzy. Dodatkowo każdy z naszych lektorów uczący metodą BLS przechodzi dodatkowe test weryfikacyjne oraz uczestniczy w szkoleniach prowadzonych przez autorów tej metody.
Lektorów cechuje przede wszystkim to, że swoją wiedzę przekazuje w sposób przystępny w przyjaznej atmosferze, ale jednocześnie stawia wysokie wymagania i potrafi zmobilizować słuchaczy do systematycznej pracy.

Lektorzy BLS Kommunikation

Lektorzy języka niemieckiego charakteryzują się bardzo dobrą znajomością języka popartą ukończeniem germanistyki na wyższych uczelniach. Dodatkowo każda osoba zdobyła akredytację Ogólnopolskiej Sieci Szkół Leader School kończąc szkolenia metodyczne z metody BLS Kommunikation. Są to osoby energetyczne, mające ciekawe pomysły na zajęcia, pracowite i ciągle doskonalące swoje umiejętności.